Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Dodávatelia

12 faktov o bambuse, o ktorých ste určite nevedeli!

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (244)
Bambus je skutočne zázrak prírody. Slúži ako udržateľný zdroj jedla a textílií, milióny ľudí ho využívajú aj na stavbu prístrešia. Z bambusu sa dá vyrobiť neuveriteľné množstvo produktov. To najlepšie je však to, že počas rastu pomáha chrániť životné prostredie. Tu je 12 faktov o bambuse, o ktorých ste určite nevedeli:

MDŽ: Naše poďakovanie všetkým ženám

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (247)
Krásny medzinárodný deň žien. Pri tejto príležitosti Vám ponúkame možnosť bezplatne gravírovať zakúpené výrobky. Laserové gravírovanie bežne ponúkame za 1,9-4,9eur.

Motýlie domy z bambusu pre siroty

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (324)
Na prvý pohľad by nepoučený pozorovateľ asi predpokladal, že súbor chatiek z bambusu a dreva si postavili miestni domorodci. Keď sa však pozrie lepšie, stavba odkrýva zrejmý architektonický rukopis – rukopis študentov architektúry z nórskeho Trondheimu, ktorým nestačilo iba sedieť v školských laviciach. V Thajsku sa im podarilo postaviť sirotinec, umyváreň a prerobiť časť bývalej tržnice na verejnú knižnicu. Ich originálne realizácie naznačujú, ž

Dom na strome napájaný solárnou energiou

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (251)
Jednoducho, severne od Acapulco, v Juluchuca, Mexiko, hotel Playa Viva, ktorý je vedený udržateľným spôsobom vytvoril kolekciu domov na strome, Treehouse, uzavretú sviežimi palmami. Čím posunul udržateľné zdroje využívané na dovolenke na ďalšiu úroveň.
Škola bambuovej architektúry Ibuku na ostrove Bali v Indonézii. Elora Hardy opustila úspešnú kariéru v New Yourku na módnej scéne aby mohla stavať bambusové domov v Indonézii. Rezidentka ostrova Bali a jej tím tvorili posledných 5 rokov prevrat medzi bambusovými konštrukciami v domnení, že sa jedná o málo využívaný, ale ideálne obnoviteľný zdroj.
Medzinárodná architektonická a dizajnová spoločnosť Snøhetta vytvorila v jednom z najkrajších kútov na svete dokonalý dom na strome. 7th Room je luxusný hotel nachádzajúci sa v severnom Švédsku, v blízkosti polárneho kruhu.
Showing 1 to 6 of 11 (1 Pages)