Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Dodávatelia

Ako produkovať menej odpadu

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (70)
V Bambooske nám najviac záleží na našich zákazníkoch a na prírode, ktorú ochraňujeme aj tým, že sa snažíme vytvárať čo najmenej odpadu.

Balíme ekologicky

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (171)
V Bambooske sa snažíme robiť všetko v súlade s prírodou a preto používame recyklované materiály aj na balenie objednávok.

Kde nás stretnete v septembri

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (149)
Po horúcom festivalovom lete prichádza jeseň, ktorú milujeme rovnako ako ostatné ročné obdobia, a Bamboosku čaká v septembri opäť mnoho podujatí,na ktorých nás budete môcť stretnúť, porozprávať sa a vyskúšať si naše jedinečné bambusové produkty.

Prázdninová Bambooska

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (213)
Bambooska nezaháľala ani v lete. Zúčastnili sme sa mnohých festivalov, jarmokov a trhov, spoznali skvelých ľudí, vytvorili nové kontakty a načerpali nové inšpirácie.

12 faktov o bambuse, o ktorých ste určite nevedeli!

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (377)
Bambus je skutočne zázrak prírody. Slúži ako udržateľný zdroj jedla a textílií, milióny ľudí ho využívajú aj na stavbu prístrešia. Z bambusu sa dá vyrobiť neuveriteľné množstvo produktov. To najlepšie je však to, že počas rastu pomáha chrániť životné prostredie. Tu je 12 faktov o bambuse, o ktorých ste určite nevedeli:

MDŽ: Naše poďakovanie všetkým ženám

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (376)
Krásny medzinárodný deň žien. Pri tejto príležitosti Vám ponúkame možnosť bezplatne gravírovať zakúpené výrobky. Laserové gravírovanie bežne ponúkame za 1,9-4,9eur.
Showing 1 to 6 of 15 (1 Pages)