Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Dodávatelia

Šťastné a ekologické

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (102)
Tento rok som sa rozhodla poňať sviatky radosti a pokoja viac minimalisticky a v konečnom dôsledku aj ekologicky. Tak ak ste tiež presýtený „tradičných“ farebných, bohatých a konzumných Vianoc, prinášam vám zopár tipov ako si ich spraviť šťastné a pritom zelené.

Spotreba vody

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (113)
Voda pokrýva takmer tri štvrtiny našej modrej planéty, avšak väčšina z toho je slaná voda. Žijeme teda na planéte, ktorej povrch pokrýva približne 75% vody, ale iba cca 3% z tohto množstva sú charakterizované ako pitná voda.

Ako produkovať menej odpadu

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (174)
V Bambooske nám najviac záleží na našich zákazníkoch a na prírode, ktorú ochraňujeme aj tým, že sa snažíme vytvárať čo najmenej odpadu.

Balíme ekologicky

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (270)
V Bambooske sa snažíme robiť všetko v súlade s prírodou a preto používame recyklované materiály aj na balenie objednávok.

Kde nás stretnete v septembri

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (240)
Po horúcom festivalovom lete prichádza jeseň, ktorú milujeme rovnako ako ostatné ročné obdobia, a Bamboosku čaká v septembri opäť mnoho podujatí,na ktorých nás budete môcť stretnúť, porozprávať sa a vyskúšať si naše jedinečné bambusové produkty.

Prázdninová Bambooska

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (296)
Bambooska nezaháľala ani v lete. Zúčastnili sme sa mnohých festivalov, jarmokov a trhov, spoznali skvelých ľudí, vytvorili nové kontakty a načerpali nové inšpirácie.
Showing 1 to 6 of 17 (1 Pages)