Obleč si bambus | Aké vlastnosti má bambusové vlákno?

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (132)
Bambusové vlákno je prirodzene antibakteriálne, vďaka už spomínanej zložke Bamboo Khun, ktorá bambus chráni pred baktériami a plesňami. Oblečenie či textil obsahujúce bambusové vlákno je preto nielen antibakteriálne ale aj protiplesňové a antistatické, vhodné aj pre alergikov.

Bambusové výhonky - recept pre zdravie aj krásu

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (135)
Bambusové výhonky majú vysokú nutričnú hodnotu ale zároveň nízku kalorickú, takže sú ideálnym pomocníkom aj pri chudnutí. Článok obsahuje aj recept na bambusové výhonky - Slovenská „čína“

Viete, ako správne separovať odpad?

Posted by     Odpad, recyklácia, separovanie      0 Comments  views (433)
Pozrite na nášho šikovného sprievodcu separovaním odpadu a s jeho pomocou recyklujte aj vo vašej domácnosti, pretože na životnom prostredí veľmi záleží a len my si ho môžeme chrániť.
Originálne oblečenie, prírodná kozmetika, kreatívne šperky, drevené výrobky, káva či med. To je len zlomok ponúkaného sortimentu, ktorý nájdete, ak navštívite dizajnový trh. Často sa vyznačujú aj dobrým jedlom a usmiatymi ľuďmi. Miesta stretnutí krásnych vecí, kreatívnych ľudí a neobyčajnej atmosféry. Tu je zoznam tých najznámejších dizajnových trhov a handmade marketov po celom Slovensku, najčastejšie však v Bratislave.

Bambusové zubné kefky na Slovensku - Čas na bambus #1

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (200)
Vítame ťa v pilotnom dieli seriálu Čas na bambus :) Našim hlavným výrobkom a zároveň dôvodom pre ktorý vznikla značka Bambooska je bambusová zubná kefka. Práve o nej a o tom ako sa jej darí na Slovensku je prvý diel tohto seriálu.

Šťastné a ekologické

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (249)
Tento rok som sa rozhodla poňať sviatky radosti a pokoja viac minimalisticky a v konečnom dôsledku aj ekologicky. Tak ak ste tiež presýtený „tradičných“ farebných, bohatých a konzumných Vianoc, prinášam vám zopár tipov ako si ich spraviť šťastné a pritom zelené.

Spotreba vody

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (210)
Voda pokrýva takmer tri štvrtiny našej modrej planéty, avšak väčšina z toho je slaná voda. Žijeme teda na planéte, ktorej povrch pokrýva približne 75% vody, ale iba cca 3% z tohto množstva sú charakterizované ako pitná voda.

Ako produkovať menej odpadu

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (335)
V Bambooske nám najviac záleží na našich zákazníkoch a na prírode, ktorú ochraňujeme aj tým, že sa snažíme vytvárať čo najmenej odpadu.

Balíme ekologicky

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (428)
V Bambooske sa snažíme robiť všetko v súlade s prírodou a preto používame recyklované materiály aj na balenie objednávok.

Kde nás stretnete v septembri

Posted by     Bambusové články      0 Comments  views (377)
Po horúcom festivalovom lete prichádza jeseň, ktorú milujeme rovnako ako ostatné ročné obdobia, a Bamboosku čaká v septembri opäť mnoho podujatí,na ktorých nás budete môcť stretnúť, porozprávať sa a vyskúšať si naše jedinečné bambusové produkty.
Showing 1 to 10 of 22 (1 Pages)