Jednoducho, severne od Acapulco, v Juluchuca, Mexiko, hotel Playa Viva, ktorý je vedený udržateľným spôsobom vytvoril kolekciu domov na strome, Treehouse, uzavretú sviežimi palmami. Čím posunul udržateľné zdroje využívané na dovolenke na ďalšiu úroveň.

BiLevel, plážový hotel na strome sa rozlieha na 65 štvorcových metrov a bol vyrobený architektonickým štúdiom Deture Culsign. Firma sa zamerala na "vizuálne príťažlivé a výrazné kampane používania obnoviteľných zdrojov, ktoré dodajú návštevníkom prirodzene pohlcujúce pocity." Tento apartmán na strome bol dokončený v priebehu len pol roka od predbežného návrhu na konferencii k najbližšej rezervácii hosťa, je vyrobený z bambusu a energiu a teplú vody mu dodáva solárna energia.

Myšlienka návrhu je vlastne pre návštevníkov zažiť vnútorný i vonkajší životný štýl v rámci jedného priestoru, ktorý je bezproblémový. Lokálne získané drevo splynie so životným prostredím, s otvorenou atmosférou miesta a vlastnou kúpeľňou, ktorá sa nachádza na prízemí. Strecha spojená s toaletou sú zámerne zaoblené preč, čo umožňuje výhľad na nebo a poskytuje senzáciu pri sprchovaní pod hviezdami a pocit, že je vonku. Predná časť obsahuje veľkú posteľ, rovnako ako dve individuálne hojdacie siete ideálne pre sledovanie výhľadu z otvorenej "trubice" na exkluzívnej pláži.

Od hostí sa vyžaduje nechať svoje zábrany za sebou, investovať do pocitu au naturel s domom na strome, ktorý bol vyvinutý v Kalifornii v Artistree. Balíček dovolenky môže zahŕňať spanie pre troch ľudí, ktorí majú náklady v rozmedzí od $ 445 až $ 620 v závislosti od obdobia, potravín a pilates integrovaných do balíčka. Stredisko samotné sa ťahá cez 300 kilometrov a zahŕňa ústie rieky, aztéckej archeologickej webovej stránky, korytnačky, pobrežné lesy a mangrovové prostredie, ktoré podporuje nespočetné množstvo zvierat.

zavrieť Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní Vás kvôli výmyslu v EU parlamente musíme informovať. VIAC.