Vítame ťa v pilotnom dieli seriálu Čas na bambus

Našim hlavným výrobkom a zároveň dôvodom, pre ktorý vznikla značka Bambooska, je bambusová zubná kefka. 

Práve o nej a o tom ako sa jej darí na Slovensku je prvý diel tohto seriálu.

Dnes si povieme: 

  1.     O čom bude tento seriál
  2.     Aktuality značky Bambooska
  3.     Ponuka bambusových zubných kefiek na Slovensku
  4.     Súťaž a záver

 

O čom bude tento seriál

Čas na bambus je seriál na pokračovanie, v ktorom budeme pravidelne prinášať novinky z domácej aj svetovej bambusovej scény, pozvánky na zaujímavé udalosti, trhy, festivaly, jarmoky. A hlavnou témou vždy budú recenzie ekologických výrobkov.

 

Aktuality značky Bambooska

Pravidelne sa spolu vídame na rôznych trhoch a festivaloch, a inak tomu nebude ani tento rok. Najbližší trh, na ktorom nás môžete stretnúť, bude dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí, jarná edícia. Uskutoční sa 10. a 11.3.2018 v Event Hall Malacky. Na jesennej edící sa nám aj vám veľmi páčilo. Určite odporúčame zúčastniť sa tejto akcie, kde môžete očakávať množstvo skvelých lokálnych výrobcov potravín, kozmetiky, oblečenia a ekologických výrobkov.

Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí Event Hall Malacky

Ak navštevujete Ekonomickú univerzitu v Bratislave, máme pre Vás skvelú správu. Už aj na tomto mieste si môžete zakúpiť Bambooska kefky v automate Shoppoint

Shoppoint automat na Ekonomickej univerzite v Bratislave

Je to prvá bezobslužná predajňa na Slovensku, ktorá poskytuje nielen komfort rýchleho a pohodlného nákupu, ale aj naše bambusové kefky.

Bambooska kefky v Shoppoint.sk

Ako ďalšiu novinku prinášame spoluprácu s americkým filmovým festivalom True/False Film Fest odohravajúci sa v americkom meste Columbia. 

True False Film Fest

Tento festival nás oslovil s ponukou spolupráce na ich merchandise (reklamných produktoch), tak sme pre nich vytvorili špeciálnu edíciu bambusových zubných kefiek s logom festivalu.

True False Film Fest Bambooska kefka tootbrush

Z ďalších chceme dať do pozornosti najväčší hit leta - alternatívny hudobný festival Drienok - plný krásnych ľudí, skvelej hudby, dobrého jedla a množstva zaujímavých lokálnych výrobcov. 

Festival Drienok

Je nám veľkou cťou, že už druhý rok  môžme na Drienku predávať naše výrobky. Odporúčame kúpiť vstupenky vopred, dá sa to takmer v každom väčšom meste na Slovensku, len za 20eur. 

Festival Drienok

Festival Drienok

Festival Drienok sa koná pri obci Mošovce, okr. Turč.Teplice,v termíne 28.6. až  1.7.2018.  Vidíme sa.

Priebežne Vás budeme ďalej informovať kde všade nás možete stretnúť.

 

Bambusové zubné kefky na Slovensku

V dnešnej hlavnej téme Vám predstavíme bambusové zubné kefky.

Predstavujú ekologickú alternatívu bežných plastových kefiek, pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu, žiť štýlom zero waste.

Chceme byť objektívni, preto predstavíme kefky od všetkých slovenských výrobcov v poradí v akom prichádzali na trh.

Ako prvé prišli na Slovensko kekfy značky CuraNatura. Ponukajú jednoduché zubné kefky v kartónovom obale. Kefky majú ploché telo, na výber sú nylonové aj bambusové štetinky. Dostupná je dospelá aj detská verzia, v cene je 3,10 €. Značka CuraNatura vydláždila cestu pre drevené kefky na slov. trhu, keďže ako prví u nás začali ponúkať bambusové zubné kefky.

Curanatura bambusová zubná kefka

Ako ďalšie prišli na trh kefky pod značkou EcoHeart. Ponúkajú ergonomickejšie, vylepšené avšak stale ploché telo s nylonovými štetinkami v rôznych farbách a extra soft tvrdosti. Ich výhodou, ale aj nevýhodou je  sklenený obal. Cena kefky je 5,49 €.

Ecoheart bambusová zubná kefka

Najširší výber bambusových kefiek ponúka značka BambooskaNaše portfolio tvorí základný model Basic s plochým bambusovým telom a bambusovými štetinkami vo verzí medium a soft. Kefka je kompletne rozložiteľná. Cena je 2,90 € pre detskú aj dospelú verziu.

Bambooska detská bambusová zubná kefka

Ďalej ponúkame našu vlajkovú loď, model Premium s inovovaným 8 hranným telom, zmenšenou hlavičkou a bambusovými štetinkami v najmäkšom prevedení Ultra soft. Cena kefky je 4,90 €. Všetky naše kefky ponúkame v recyklovateľnom kartónovom balení prípadne si u nás na ne môžete zakúpiť cestovné drevené púzdro.

Bambooska bambusová zubná kefka

Bambooska ako doplnkovú službu ponúka laserové gravírovanie teda venovanie výrobkov. Na svoju kefku si teda môžete nechať vypáliť svoje meno, motto, obrázok alebo budete chcieť. Je tak možno urobiť v našom e-shope alebo na počkanie na trhoch a festivaloch.

 Bambooska laserové gravírovanie bambusová zubná kefka

Zatiaľ posledným výrobcom na trhu je značka Mobake. Ponúka základné ploché telo a nylonové štetinky. Odlišujú sa motivačnými citátmi a vzormi umiestovanými na kefke. Cena je 3,10 €.

Mobake bambusová zubná kefka 

Medzi najčastejšie otázky ohľadom bambusových zubných kefiek patrí, ako dlho vydržia. Zo skúsenosti a testov môžeme povedať, že bambusová zubná kefka vydrží rovnako, prípadne dlhšie, ako bežná plastová kefka. Odporúčame ju, tak ako zubní lekári, meniť raz za 1 až 3 mesiace podľa intenzity používania, prípadne ihneď po chorobe. Bambusová zubná kefka teda teoreticky vydrží roky nakoľko bambus prirodzene odpudzuje vlhkosť a má antibakteriálne vlastnosti.

Medzi ďalšie často kladené otazky patrí aj otázka ohľadne materiálu, z ktorého sú štetinky vyrobené. Na našich kefkách používame výhradne kompostovateľné bambusové štetinky z bambusovej viskózy s pridaním aktívneho uhlíka.

 

Súťaž

Ak máte záujem vyhrať bambusové kefky, ktoré sme dnes hodnotili napíšte do komentára, o ktorú kefku máte záujem a prečo. V nedeľu 25.2. vyberieme štyroch z Vás, ktorím zašleme želané kefky. 

 

Záver

Veríme, že vám tento prehľad pomôže lepšie sa zorientovať na trhu a vy si tak vyberiete to najlepšie čo bambusové kefky ponúkajú.

Budeme radi ak sa s nami v komentároch podelíte o vaše skúsenosti. 

A ak sa Vám náš seriál páči môžte ho zdielať s priateľmi na Facebooku.

Dotazy môžte tiež posielať na cas@bambooska.sk heslo MAXIHRA. :)

Blog vo video formáte:

zavrieť Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní Vás kvôli výmyslu v EU parlamente musíme informovať. VIAC.