Po horúcom festivalovom lete prichádza jeseň, ktorú milujeme rovnako ako ostatné ročné obdobia, a Bamboosku čaká v septembri opäť mnoho podujatí,na ktorých nás budete môcť stretnúť, porozprávať sa a vyskúšať si naše jedinečné bambusové produkty.

Už tento víkend rozložíme nás bambusový stánok na strednom Slovensku v Banskej Bystrici, kde sa v dňoch 7. až 10. septembra bude konať jubilejný 360. ročník  najväčšieho bystrického podujatia, RADVANSKÝ JARMOK.

Odkaz na FB udalosť

16. augusta ideme opäť za hranice na nočný trh do Viedne MONDSCHEINBAZAR, ktorý sa pravidelne koná v úžasných priestoroch pivovaru Ottakringer od 17:00 do 23:00.

Odkaz na FB udalosť

Ďalší víkend nás nájdete v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí, kde sa bude konať DIZAJN MARKET HVIEZDKO. Okrem nás tam bude veľa nadaných začínajúcich aj etablovaných dizajnérov, tvorcov a predajcov v známych drevených stánkoch s ich handmade výrobkami. Ako bonus vás ešte čaká bohatý celodenný kultúrny program. Vidíme sa 22. a 23. septembra.

Odkaz na FB udalosť

September zakončíme na domácej pôde30.9. budeme mať náš stánok na NITRÁNSKOM RÍNKU, ktorý si získava stále viac a viac priaznivcov. Ak ste na ňom ešte neboli, vedzte, že teraz sa určite oplatí prísť, okrem Bamboosky sa tu budú prezentovať remeselníci, umelci,  malovýrobcovia potravín, farmári a pestovatelia.

Odkaz na FB udalosť

My sa už veľmi tešíme a čo vy? Vidíme sa na niektorej z akcií? :-)

zavrieť Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní Vás kvôli výmyslu v EU parlamente musíme informovať. VIAC.