Ak ste si už od nás z Bamboosky niekedy niečo objednali a pri objednávke zaškrtli políčko, že súhlasíte so zabalením zásielky do recyklovaného obalu, tak vám určite prišiel „špeciálne“ zabalený balíček :-) Krabica od topánok? Staré letáky a noviny? V Bambooske sa snažíme robiť všetko v súlade s prírodou a preto používame recyklované materiály aj na balenie objednávok. Možno nie sú vždy úplne oku lahodiace ale isto vieme, že to, čo je obsahom balíčka vás vždy poteší :-) Momentálne nahrádzame klasickú lepiacu pásku za papierovú, vďaka ktorej môžete krabicu s kľudným svedomím celú zrecyklovať.

Pri balení zásielok nezabúdame ani na výplňový materiál, ktorý zabráni tomu, aby sa tovar v balíku hýbal a hlavne chráni tovar pred poškodením. Doteraz sme ako výplň používali noviny alebo letáky, ktoré teraz nahradila drevitá vlna, ktorá je ekologická, znovu použiteľná a ako bonus- vonia :-)

Na balenie menších zásielok používame kartónové obálky a na trhoch, festivaloch či iných marketoch vám okuliare či kefku zabalíme do papierových tašiek.

Aby naše balíčky boli ešte osobnejšie, ku každej objednávke pribaľujeme ďakovnú kartičku s vaším menom, pretože vy, naši zákazníci, ste u nás na prvom mieste.

Stále sa snažíme zlepšovať vo všetkom čo robíme a pritom nevytvárať zbytočný odpad, tak ak máte nejaké ďalšie návrhy na zlepšenie, neváhajte sa s nami o ne podeliť :-)

zavrieť Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní Vás kvôli výmyslu v EU parlamente musíme informovať. VIAC.