Doprava a vrátenie tovaru

Zásielky pre Vás

Doprava nad 49€ bezplatne. 

Platí pre zásielky odosielané Slovenskou poštou.

Všetky objednávky prijaté v pracovné dni do 16:00 sú odoslané do 24 hodín po obdržaní platby a sú dodávané prostredníctvom nižšie uvedených spôsobov. S výnimkou pri platbe prevodom alebo objednaní tovaru, ktorý nie je skladom. Po expedovaní objednávky Vám príde email s číslom zásielky pre jej sledovanie.

Možnosti dopravy:

  1. Slovenská pošta - 1. trieda, 1-3 pracovné dni, 3,49€, nad 49€ zdarma.
  2. Balíkomat - možnosť pribudne onedlho, 1-3 pracovné dni, 4,59€
  3. Expres Kuriér Slovenská pošta - 1 pracovný deň, 7,9€

Náklady za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na poštovné. Manipulačné poplatky sú stanovené tak, že poplatky za dopravu sa líšia v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Poradíme vám zoskupiť položky do jednej objednávky. Váš balíček bude odoslaný na vlastné nebezpečenstvo, ale zvláštne je dbané na ochranu pre krehké predmety. Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

Vrátenie tovaru

Poskytujeme 30 dňovú lehotu vrátenia peňazí

Veríme v exkluzivitu našich produktov a milujeme ich. Preto poskytujeme mesačnú lehotu vrátenia peňazí vrátane poštovného. Bez otázok. Bez  komplikácií. Bez obáv.

Výnimkou sú gravírované výrobky na mieru a zubné kefky, ktoré z hygienckých dôvodov nie je možné vrátiť.


Pre vrátenie tovaru nás prosím kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

zavrieť Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní Vás kvôli výmyslu v EU parlamente musíme informovať. VIAC.